ACTIVE LISTINGS
- 1/31 31Pending
$ 284,900
3 Beds2 Baths1,800 SqFt - 1/32 32Pending
$ 99,900
5 Beds1 Bath1,050 SqFt - 1/13 13New
$ 59,900
980 SqFt - 1/47 47Active
$ 469,900
4 Beds3 Baths2,240 SqFt - 1/39 39Price Dropped by $10K
$ 234,900
4 Beds2 Baths1,518 SqFt - 1/45 45Active
$ 299,900
3 Beds2 Baths2,020 SqFt - 1/20 20Active
$ 800
5,088 SqFt
SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
112 Dryden AVE, Utica, NY 13502
Multi-Family
6 Beds2 Baths2,400 SqFt
$ 201,500 $ 189,900 6.1%
Listed by Howard Hanna Cny Inc
8655 Aitken AVE, Whitesboro, NY 13492
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,164 SqFt
$ 174,900 $ 174,900
Listed by ACCENT BROKERAGE, INC.
See Less